Kategorie

Regulamin 

REGULAMIN

 


Sklep internetowy  Moto Klika , dostępny pod adresem www.motoklika.com.pl , prowadzony jest przez firmę Moto Klika S.C. M. Baranowska, K. Baranowska ul. Kościańska 54A, 62-060 Stęszew. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 7773196345


Dane Firmy:

Moto Klika S.C.
Monika Baranowska, Karolina Baranowska

ul. Kościańska 54A

62-060 Stęszew

NIP: 7773196345 

 

Numer Konta:

05 1020 4027 0000 1102 0885 4160

Nazwa Banku:

PKO Bank Polski


Regulamin zakupów


1. Sklep internetowy Moto Klika  prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę www.motoklika.com.pl.


2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.


3. Wszystkie ceny podane na stronie www.motoklika.com.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.


4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy paragon lub faktur VAT (według życzenia klienta)


5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.


6. Możliwe są następujące formy płatności:

Przelewem internetowym - PAYU

Przelewem bankowym - Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.


Za pobraniem - Gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.


7.Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.


8. Przesyłki są dostarczane firmą kurierską UPS  na następny dzień roboczy. Moto Klika  nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez kurierską UPS z umów obsługi przewozowej.

9. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 10 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko określonej grupy produktów. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny, nowy towar zostanie wysłany w ciągu kilku dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach.

10. Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od dnia zakupu bez podania przyczyny. Zwracany towar musi posiadac oryginalne metki i nie nosić śladów użytkowania przez Kupującego. Zwrot zostanie uznany tylko z Paragonem Zakupu bądź Fakturą. 

11. Kupujący ma prawo do reklamacji zakupionego towaru. Reklamowany towar Kupujacy musi odesłać na adres sklepu wraz z Paragonem zakupu oraz Opisem uszkodzenia. reklamacje będą rozpatrywane maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych. Po tym czasie Klient otrzyma informacje czy reklamcja została rozpatrzona pozytywnie.

12. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi Moto Klika.


13. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.


14. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu Moto Klika nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.


15. Zespół serwisu Moto Klika dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie internetowym produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.


16. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie motoklika.com.pl  Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

17. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późni. zm.) właściciel Sklepu Internetowego  informuje, że dane osobowe Klientów są przechowywane w zbiorze danych Sklepu  z siedzibą w Stęszewie. przy ul. Kosciańskiej 54A

Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych, poprawienia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz usunięcia danych oraz ma prawo sprzeciwu, który należy zgłosić do siedziby firmy Moto Klika S.C. M.Baranowska, K.Ostańska-Janicka ul. Kosciańska 54A 62-060 Stęszew.

Moto Klika S.C. zapewnia, że wszystkie informacje i dane przekazywane przez Klienta za pośrednictwem strony internetowej motoklika.com.pl  pozostaną poufne i w odpowiedni sposób zabezpieczone.

       

Życzymy udanych zakupów